X

دوره های ترکیبی وینسترول با سایر استروئید ها

دوره های ترکیبی وینسترول با سایر استروئید ها

نمونه های از دوره های ترکیبی وینسترول با سایر استروئید های دیگر

نمونه های از دوره های ترکیبی وینسترول با سایر استروئید های دیگر
دوره حجم دهنده عضلات یا سوپر تستوسترون/دوره پروویرون و سوستانون و وینسترول
این دوره به این منظور طراحی شده است که تسوسترون آزاد موجود در بدن به حداکثر مقدار خود برسد . پروویرون از آروماتیز شدن استروژن و پیوند تستوسترون با SHBG جلوگیری می کند و بر عکس وینسترول این پیوند را افزایش داده و مقدار پیوند پروتئین را کاهش می دهد پیشرفت عضلات که در اثر این ترکیب دارویی حاصل می شود ضعیف تر از دوره تستوسترون و آنادرول است زیرا ترکیبات استروژنی موجود در آن کمتر است

دروره حجم دهنده عضلات با سوپرتستوسترون / دوره پروویرون و سوستانون و وینسترول

هفته پروویرون سوستانون وینسترول HCG*
1   500 میلی گرم در هفته    
2 50 میلی گرم در روز 500 میلی گرم در هفته  
3 50 میلی گرم در روز 500 میلی گرم در هفته 10 میلی گرم در روز  
4 50 میلی گرم در روز 500 میلی گرم در هفته 10 میلی گرم در روز  
5 50 میلی گرم در روز 500 میلی گرم در هفته 10 میلی گرم در روز  
6 50 میلی گرم در روز 500 میلی گرم در هفته 10 میلی گرم در روز  
7 50 میلی گرم در روز 500 میلی گرم در هفته 10 میلی گرم در روز  
8 50 میلی گرم در روز 500 میلی گرم در هفته 10 میلی گرم در روز  
9 50 میلی گرم در روز   10 میلی گرم در روز  
10       1000 تا 7500 واحد
11       5000 تا 7500 واحد
12       5000 واحد

(*) همراه با H.C.G کلوماید/نولوادکس نیز استفاده می شود حتی تا ۳ هفته پس از دوره

توجه: برای اثرگذاری بهتر و ایمن‌تر مقدار لازم بصورت یک روز در میان مصرف شود.

دوره ترن بولون و وینسترول دوره تقویت کات عضلات
در اینجا دوره قوی کات و سفتی عضلات را مشاهده می کنید اجازه ندهید دوزه پایین ۳۰۰ تا ۳۷۵ میلی گرمی شما را فریب دهد این دو نوع استروئید بسیار فعال هستند و ترکیب آن دو بسیار موثر واقع می شود.

دروره ترنبولون و وینسترول / دوره تقویت کات عضلات

هفته ترنبولون وینسترول HCG*
1 150 میلی گرم در هفته    
2 150 میلی گرم در هفته 150 میلی گرم در هفته
3 150 میلی گرم در هفته 150 میلی گرم در هفته  
4 150 میلی گرم در هفته 150 میلی گرم در هفته  
5 150 میلی گرم در هفته 150 میلی گرم در هفته  
6 150 میلی گرم در هفته 150 میلی گرم در هفته  
7 150 میلی گرم در هفته 150 میلی گرم در هفته  
8 150 میلی گرم در هفته 150 میلی گرم در هفته 5000 تا 7500 واحد
9     5000 واحد
10     3000 واحد

(*) همراه با H.C.G کلوماید/نولوادکس نیز استفاده می شود حتی تا ۳ هفته پس از دوره

توجه: برای اثرگذاری بهتر و ایمن‌تر مقدار لازم بصورت یک روز در میان مصرف شود.

دوره پروویرون/دکا/وینسترول (دوره تقویت کات و حجم عضلات بدون چربی)
این دووره بسیار موثر است و در زمینه تقویت کات و حجم عضلات بدون چربی مفید واقع می شود پروویرون می تواند آندروژن را به ناندرلون پایه بیفزاید خواص آنابولیک این دارو آنقدر زیاد است که نمی توان به تنهایی آن را مصرف کرد وینسترول که بعدا به این ترکیب اضافه می شود سرعت چربی سوزی و همچنین خواص آنابولیک این ترکیب را افزایش می دهد.

دوره پروویرون، دکا، وینسترول / دوره تقویت کات و حجم عضلات بدون چربی

هفته پروویرون دکا وینسترول HCG*
1   200 میلی گرم در هفته    
2 50 میلی گرم در روز 200 میلی گرم در هفته  
3 50 میلی گرم در روز 200 میلی گرم در هفته    
4 50 میلی گرم در روز 200 میلی گرم در هفته    
5 50 میلی گرم در روز 200 میلی گرم در هفته 20 میلی گرم در روز  
6 50 میلی گرم در روز 200 میلی گرم در هفته 20 میلی گرم در روز  
7 50 میلی گرم در روز 200 میلی گرم در هفته 20 میلی گرم در روز  
8 50 میلی گرم در روز 200 میلی گرم در هفته 20 میلی گرم در روز  
9 50 میلی گرم در روز 200 میلی گرم در هفته 20 میلی گرم در روز  
10 50 میلی گرم در روز 200 میلی گرم در هفته 20 میلی گرم در روز  
11 50 میلی گرم در روز   20 میلی گرم در روز  
12       1000 تا 7500 واحد
13       5000 واحد
14       5000 واحد

(*) همراه با H.C.G کلوماید/نولوادکس نیز استفاده می شود حتی تا ۳ هفته پس از دوره

توجه: برای اثرگذاری بهتر و ایمن‌تر مقدار لازم بصورت یک روز در میان مصرف شود.

توصیه هایی در مورد دوز مصرف داروها:
در مورد وینسترول ۱۵ تا ۲۵ میلی گرم در روز و در مورد نوع خوراکی هم این رقم به ۲۵ تا ۵۰ میلی گرم در روز می رسد تفاوت این نوع دارو فقط به قیمت و مقدار مصرف مربوط می شود. ورزشکاران با توجه به نتایج دلخواه می تواند مصرف وینسترول را با سایر استروئید ها ترکیب کنند اگر قصد دارید با افزایش حجم عضلات مواجه شوید بهتر است از آندروزن قوی تری مثل تستسرون دیانابول یا آنادرول ۵۰ استفاده کرده و آن را به دوز مصرفی وینسترول بیفزایید .
در اینجا وینسترول بیشتر جهت حفظ تعادل دوره مصرفی عمل می کند بطوری که اثرات آنابولیک خوبی را ایجاد کرده و فعالیت عمومی استروژنی را کاهش می دهد در صورتی که اگر چنین استروئید هایی به تنهایی مصرف شوند نمی توانیم شاهد چنین پیشرفت هایی باشیم

نتیجه حاصل از مصرف این استروئید افزایش قابل توجه حجم عضلات است و به علاوه آب و چربی در سطحی حفظ می شود که برای بدن ناراحتی ایجاد نکند اگر قصد دارید در مرحله رژیم غذایی و حضور در مسابقه از این استروئید استفاده کنید می توانید وینسترول را بطور متناوب با یک آندروژن آروماتیز نشده مثل ترنبولون یا هالوتستین ترکیب کنید. چنین ترکیبی به عضلات کمک می کند تا هم سفت شده و هم از ظاهر متراکم و زیبایی برخوردار شوند یعنی همان چیزی که ورزشکاران پرورش اندام درصدد دست یابی به آن هستند .

ورزشکار مسن تر یا حساس تر می توانند ترکیباتی مثل پریمبلان یا اکویی پویز یا دکا دورابولین را به دوره مصرف وینسترول بیفزایند در نتیجه شاهد بروز نتایج خوب و عوارض جانبی کمتری خواهید بود در صورتی که آندروژن درمانی استاندارد نمی تواند با چنین نتایجی همراه باشد.
خانم ها بهتر است دوز مصرفی روزانه خود را در سطح ۵ تا ۱۰ میلی گرم یا سطح ۲٫۵ تا ۵ قرص ۲ میلی گرمی حفظ کنند بدن خانم های ورزشکار به خوبی می تواند استانازول را تحمل کند اما مصرف نوع تزریقی را اصلا توصیه نمی کنیم زیرا آمپول ۵۰ میلی گرمی دوز بالایی به شمار رفته و خطر افزایش خواص آندروژنی را به همراه دارد . بهتر است آنها قرص را به آمپول ترجیح دهند .

در این صورت به راحتی می توانند قرص را شکسته و تقسیم بندی کنند اما نمی توانند آمپول یک سی سی را تقسیم کرده و در چند نوبت مختلط تزریق کنند کسانی که باید نوع تزریقی را تجربه کنند بهتر است یک آمپول ۵۰ میلی گرمی را به دو تزریق جداگانه تقسیم کنند در اینجا دوز مصرف به وسیله تعداد روزهای تزریق تنظیم می شود بطوری که در فاصله هر ۳ یا ۴ روز یک مرتبه دوز ۲۵ میلی گرمی تزریق می شود .
این دوز چیزی است که اکثر خانم ها از آن رضایت دارند خانم هایی که جاه طلب بوده و به استقبال خطر می روند می توانند هر دو روز یک مرتبه آمپول ۲۵ میلی گرمی را تزریق کنند اما اصلا چنین روشی توصیه نمی شود اگر چه خواص آندروژنی این ترکیب در سطح متوسط قرار دارد اما خطر ابتلا به علایم و صفات ثانویه مردانه همیشه سبب نگرانی خانم ها می شود.
از آنجا که ساختمان قرص استانازول تغییر کرده است پیونده کربن AA-17 بیشتر از نوع تزریقی به کبد فشار وارد می کند زمانی که دوز مصرف بالا می رود یا مصرف دارو طولانی می شود حتما باید بطور منظم تحت آزمایش خون قرار بگیرید تا از مقدار داروی موجود در کبد آگاه شوید

مصرف نوع تزریقی به این معنی نیست که احتمال آسیب دیدگی کبدی کاملا از بین می رود اگر چه استانازولول از طریق کبد وارد جریان خون نمی شود اما به وسیله کبد تجزیه شده و میزان فشار وارده را کاهش می دهد البته زمانی که سایر ترکیبات خوراکی کربن AA-17 را به دوره مصرف وینسترول اضافه می کنید این استرس و فشار افزایش می یابد بهتر است افراد محتاطی که از این ترکیب استفاده می کنند باید در زمینه محدود کردن طول دوره مصرف دارو تلاش کنید بهتر است دوره مصرف ۶ تا ۸ هفته ادامه داشته باشد.
نکته مهم دیگری که باید به آن توجه کنید این است که هر دو نوع وینسترول می تواند نسبت کلسترول HDL به LDL را تغییر داده و آن را تحت تاثیر قرار دهد زمانی که درمان با استروئید آنابولیک را شروع می کنید بروز این عارضه جانبی بسیار معمول و متداول است و زمانی که دوز مصرف دارو یا زمان مصرف آن از حد نرمال بیشتر شود مسلما باید نگران سلامتی خود باشید وینسترول خوراکی در مقایسه با نوع تزریقی تاثیرات بیشتری روی مقدار کلسترول باقی می گذارد که این عمل به نوع مصرف دارو مربوط می شود بنابراین افرادی که نگران بروز عوارض جانبی هستند باید به این مسئله توجه کنند.

ادکوان

توجه: این اطلاعات صرفا جهت آگاهی ورزشکاران می باشد و انجام آن بدون آگاهی از عوارض داروها و همچنین بدون نظر متخصصان مربوطه توصیه نمی گردد.

Print
ارسال شده: اردیبهشت 27, 1398,
نظرات: 0,
نویسنده: کاویل
کلمات کلیدی:
11رأی موافق 2رأی مخالف
برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

انتخابگر پوسته

دی ان ان