X

دوره مصرف داروهای استروئیدی برای مبتدیان

دوره مصرف داروهای استروئیدی برای مبتدیان

بیایید در همین ابتدای کار با هم کاملا شفاف باشیم. استروئید‌های آنابولیک آندروژنیک جادویی نیستند. هنگامی که ما از استروئید‌های آنابولیک استفاده می‌کنیم اینگونه نیست که دیگر اجازه داریم قوانین مربوط به تغذیه صحیح را نادیده بگیریم و اینگونه نیست که اصول پایه تمرینی فراموش شوند. ایده اصلی‌ پشت مصرف استروئید‌های آنابولیک ساختن یک راه حل جادویی نمی‌باشد بلکه تنها مصرف آنها باعث بهبود و تقویت مسیری است که شما از قبل به شکل صحیح در آن قرار گرفته‌اید. به عبارت ساده تر شما با مصرف استروئید‌های آنابولیک میتوانید اثر کار‌های صحیحی که انجام می‌دهید را بیشتر کنید.استروئید‌های آنابولیک جواب همه چیز نیستند بلکه آنها نیز بخشی از یک راه حل کلی‌ شامل تغذیه صحیح و تمرین مناسب میباشند.

قبل از اینکه سفر خود را به دنیای استروئید‌های آنابولیک شروع کنید قبل از آن چند کار می‌باشد که باید انجام دهید. اول از همه شما باید در مورد هورمون‌ها خود را به شکل صحیح آموزش دهید و علم کسب کنید. باید بدانید که قرار است چه چیزی را وارد بدن خود کنید.شما نه تنها باید از مزایای آنها بلکه باید در مورد عوارض جانبی احتمالی‌ آنها نیز بدانید و راه‌های مقابله با این عوارض را نیز بیاموزید.

هنگامی که این موارد را تحت کنترل خود گرفتید گام بعدی شما این است که بررسی کنید استروئید مد نظر شما برای خرید دارای کیفیت بسیار بالایی باشد.شما باید به شدت مراقب باشید که محصول خریداری شده آلوده نباشد و در صورت پاک بودن قطعا نباید دارای دوز کمتر از حد و یا تقلبی باشد.همچنان که دانش شما در این زمینه بیشتر میشود و اطمینان حاصل کردید که محصول خریداری شما دارای کیفیت بالا می‌باشد چندین سوال مهم هستند که شما باید آنها را پاسخ دهید :

* آیا شما یک مرد بالغ و سالم هستید؟

* آیا زمانی‌ را برای ساخت یک فونداسیون بدنی مناسب صرف کرده‌اید؟

* آیا مایل به پذیرفتن عواقب مصرف استروئید‌ها در صورت بی‌ مسئولیتی خود هستید؟

اگر پاسخ شما به این سؤالات “ بله “ می‌باشد و اگر در مورد کسب دانش کافی‌ و اطمینان از کیفیت بالای محصول در دسترس اطمینان دارید پس شما آماده شروع هستید. تا جایی که مرتبط به دانش شخصی‌ شما میشود کسی‌ نمی‌تواند بگوید که شما حتما باید یک متخصص استروئید باشید، بلکه تنها اگر یک احاطه کامل در مورد کاری که دارید انجام می‌دهید داشته باشید کافی‌ می‌باشد. استروئید‌های آنابولیک هورمون‌های بسیار قدرتمندی هستند و باید به آنها احترام گذاشت. البته دانستن در مورد آنها آنقدری پیچیده نیست که بسیاری از افراد تمایل دارند آن را نشان دهند اما این موضوع چیزی از ارزش‌های آنها کم نمیکند.

دوره مصرف استروئید‌های آنابولیک به منظور افزایش عملکرد میتواند احتمالا یکی‌ از ساده‌ترین دوره‌ها باشد. اگرچه این دوره ساده می‌باشد اما به هیچ وجه به معنی‌ ضعیف بودن آن نیست. در حقیقت برای بسیاری از افرادی که به دنبال بهبود عملکرد خود هستند چنین دوره ای تنها چیزی است که آنها نیاز دارند.

در این دوره که ذکر خواهد شد تنها ۳ آیتم وجود دارد، ۲ استروئید آنابولیک و ۱ تعدیل کننده انتخابی گیرنده استروژن (SERM). از بین این ۳ آیتم ۲ تای آنها ضروری می‌باشد یعنی‌ یکی‌ از استروئید‌های آنابولیک و آن یک (SERM) در حالی‌ که مصرف دومین استروئید آنابولیک اختیاری می‌باشد. استروئید اختیاری از نوع استروئید خوراکی خواهد بود که در دوره گنجانده شده است. این برنامه به مدت ۱۲ هفته به همراه ۳ هفته دوره ریکاوری بعد از آن می‌باشد که در مجموع شما ۱۷ هفته را در دوره خواهید بود که این دوره به قرار زیر است :

 

هفته تستوسترون اتانتات دیانابول نولوادکس
1 500 میلی گرم در هفته 25 میلی گرم در روز  
2 500 میلی گرم در هفته 25 میلی گرم در روز  
3 500 میلی گرم در هفته 25 میلی گرم در روز  
4 500 میلی گرم در هفته 25 میلی گرم در روز  
5 500 میلی گرم در هفته 25 میلی گرم در روز  
6 500 میلی گرم در هفته 25 میلی گرم در روز  
7 500 میلی گرم در هفته    
8 500 میلی گرم در هفته    
9 500 میلی گرم در هفته    
10 500 میلی گرم در هفته    
11 500 میلی گرم در هفته    
12 500 میلی گرم در هفته    
13 - - -
14 - - -
15     40 میلی گرم در روز
16     40 میلی گرم در روز
17     40 میلی گرم در روز

 

اولین چیزی که شاید در برنامه بالا توجه شما را جلب کرده باشد این است که چرا هفته ۱۳ و ۱۴ خالی‌ هستند.انجام این کار با هدف می‌باشد. دوره ذکر شده در بالا بر پایه تستوسترون اتانتات طراحی شده است. در چنین برنامه ای شما نیازمند ۲ هفته استراحت هستید که اجازه دهید این هورمون از سیستم بدنی شما قبل از مصرف نولوادکس پاکسازی شود. شما حتی میتوانید در مجموع ۳ هفته را نیز صبر کنید تا به این نقطه برسید اما شروع مصرف نولوادکس شما نباید بیشتر از ۳ هفته فاصله با آخرین تزریق تستوسترون اتانتات داشته باشد.

در طول این دوره شما متوجه خواهید شد که رشد شما به سرعت آغاز میشود که این امر عمدتا به دلیل مصرف دیانابول می‌باشد و همچنان که دوره را ادامه می‌دهید سرعت آن کمتر خواهد شد مخصوصا در چند هفته پایانی. این موضوع به این معنی‌ نیست که ما باید در همان اوایل دوره را متوقف کنیم بلکه باید به ترتیب ذکر شده دوره را ادامه دهیم تا بدن خود را با رشدی را کرده است تطبیق دهد، اگر می‌خواهید پس از اتمام دوره خود همچنان مصرف هر کدام از آنها را ادامه دهید پس بیایید در مورد هر کدام از آنها توضیحاتی مختصر را ارائه دهیم :

* تستوسترون اتانتات : اگر تستوسترون اتانتات در اختیار شما نمی‌باشد میتوانید آن را با تستوسترون سیپیونات تعویض کنید. برای این دوره شما میتوانید این هورمون را به دو شکل تزریق کنید. روش اول تزریق ۵۰۰ میلی‌گرم یک بار در هفته و روش دوم تزریق ۲۵۰ میلی‌گرم دو بار در هفته می‌باشد برای مثال شنبه و یکشنبه‌. در هر دو صورت نتیجه یکسان خواهد بود اما با روش دوم تنها در میزان اندکی‌ ممکن است نتایج بهتری دریافت کنید. انجام این کار پایه دوره شما می‌باشد و میتوانید بیشترین مزیت‌ها را برای شما به ارمغان آورد.

* دیانابول : از آنجایی که شما دیانابول را هر روزه در شش هفته ابتدایی دوره خود مصرف خواهید کرد میتوانید دوز روزانه خود را به صورت یک جا یا به شکل مطلوب تر آن را به دو دوز تقسیم کنید برای مثال ۱۵ میلی‌گرم در صبح و ۱۰ میلی‌گرم در شب یا برعکس. در طول دوره مصرف دیانابول شما یک افزایش حجم و قدرت سریع خواهید داشت.

* نولوادکس : هنگامی که ما از استروئید‌های آنابولیک استفاده می‌کنیم تولید طبیعی تستوسترون در بدن سرکوب میشود. اگرچه ما از بیرون تستوسترون وارد بدن خود می‌کنیم اما بدن قادر به تولید مقادیر مورد نیاز خود نخواهد بود. هنگامی که دوره به پایان برسد زمان آن می‌باشد که دوباره تولید طبیعی بدن را تحریک کنیم و نولوادکس میتواند این کار را انجام دهد.با تحریک آزادسازی (LH) و (FSH) بیضه‌های ما دوباره میتوانند تولید تستوسترون را شروع کنند. البته باید بدانید که دوره پاکسازی با نولوادکس نمی‌تواند در این مدت کوتاه تولید طبیعی بدن را به حالت نرمال باز گردند، در واقع هیچ دوره پاکسازی قادر به انجام این کار نیست اما این دوره سرعت این فرایند را بسیار بیشتر افزایش میدهد.

همچنین باید ذکر شود که عوارض جانبی احتمالی‌ این دوره بزرگی‌ غیر متعارف سینه در مردان، احتباس آب، افزایش فشار خون و افزایش سطح کلسترول می‌باشد زیرا که هم تستوسترون و هم دیانابول آروماتاز میباشند و باعث افزایش سطح استروژن در بدن میشوند. هنگامی که در دوره هستید اگر نوک سینه‌های شما دچار درد شد میتوانید از ۱۰ میلی‌گرم نولوادکس به شکل روزانه استفاده کنید.اگر این کار تاثیری نداشت شما نیازمند مصرف یک مهار کننده آروماتاز نظیر آریمیدکس یا لتروزول می‌باشید. ۰.۵ میلی‌گرم روز در میا‌‌ن از هر کدام از آنها کفایت می‌کند.

به علاوه اگر شما رژیم غذایی خود را پاک حفظ کنید به شکل قابل توجهی‌ خود را از احتباس آب محافظت خواهید کرد. اگر واقعا قصدتان افزایش حجم باشد کمی‌ احتباس آب را تجربه خواهید کرد پس سعی‌ کنید از مصرف کالری‌های اضافه خودداری کنید و تنها در حد نیاز خود مصرف کنید و در مصرف کربوهیدرات‌ها نیز زیاد روی نکنید. همچنین پاک نگه داشتن رژیم غذایی برای فشار خون و سطح کلسترول نیز خوب می‌باشد .به علاوه مصرف مقادیر زیادی از اسید‌های چرب امگا ۳ میتواند در این زمینه شما را بسیار کمک کند.

 

https://www.steroid.com/Novice-Steroid-Cycles-I.php

 

 

Print
ارسال شده: شهریور 9, 1398,
نظرات: 0,
نویسنده: کاویل
2رأی موافق 0رأی مخالف
برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

انتخابگر پوسته

دی ان ان